Pronájem prádla

Pronájem prádlaPokud chcete mít maximální komfort a nestarat se o doplňování počtu ložního prádla, přikupování ubrusů nebo výměnu opotřebovaných ručníků, zvolte náš program pronájmu prádla. V podobě, kterou vám nabízíme, oceníte profesionální služby, projevující se i v detailech. Především vám však šetříme váš čas i peníze. Nárazově vám také můžeme zapůjčit prádlo, pokud potřebujete rychle navýšit jeho množství. Můžete také využít našeho poradenství, které vám přinese další úspory.
Službu poskytujeme v rámci regionu Beskydy.

Co služba obsahuje:

  • návrh nákladově optimálního řešení
  • poskytnutí (zapůjčení) ložního a stolního textilu, ručníků, předložek atd.
  • kvalitní praní a žehlení
  • automatickou obměnu opotřebovaného nebo poškozeného prádla
  • balení do fólie
  • dopravu v kontejnerech
  • služby za nejlepší ceny

 
Pronájem prádla
Nabízíme širokou škálu prádla: od ložního prádla a ručníků přes ubrusy až po pracovní oděvy personálu. A to v několika kvalitativních úrovních, abychom vyhověli vaším kvalitativním a cenovým požadavkům. Ve spolupráci s vámi vybereme nejvhodnější materiál, provedení a barvu. Najdeme vám také vždy ekonomicky nejvýhodnější řešení.

Počet prádla závisí na četnosti obměny a samozřejmě také na termínu svozu. Vždy je nastaven tak, aby bylo možno prádlo pohodlně vyměnit a zbyla dostatečná rezerva.

Údržba prádla
K pronájmu patří neoddělitelně i praní, žehlení a opravy prádla. Poskytujeme systémové služby praní veškerého hotelového, restauračního a ostatního prádla (zejména ložního povlečení, ručníků, osušek, županů, ubrusů a ubrousků, kuchyňského textilu atd.) v malých dávkách a menších pračkách, takže zaručíme lepší vyprání a vaše prádlo se nebude míchat s jiným.

Pečlivě žehlíme. Místo mandlů používáme lisy, menší kusy a detaily rozžehlujeme ručně vysokotlakými parními žehličkami se speciálním teflonovým povrchem. Vyloučíme tím obtěžující pokrčení okrajů, které se projevuje v případě mandlování.

Ubrusy skládáme na velké plochy, takže na stole nepřekážejí sklady.

Prádlo balíme do fólie, abychom ho k vám dopravili čisté a dostalo se také čisté až na lůžko nebo stůl.

Opravy provádíme tak, aby pokud možno nebyly vidět. Jejich rozsah s vámi dohodneme. Pokud nechcete žádné opravy, protože máte náročné hosty, nahradíme automaticky poškozené prádlo novým.

Pronájem pracovních oděvů personálu
Naše systémové služby se týkají i oblečení personálu, od kuchařů až po recepční. Máme k dispozici výkonný stroj pro chemické čištění, takže čistíme i oděvy, které nejsou určeny pro praní (uniformy, livreje, číšnické oděvy apod.). Také oděvy, které je možno prát a které jsou silně znečištěny (například kuchařské) nejdříve chemicky čistíme a následně pereme, což zaručuje kvalitní odstranění skvrn.

Vyčištěné a vyžehlené oděvy dodáváme na ramínkách a zabalené ve fólii.

Další informace o pronájmu pracovních oděvů najdete zde.

Doprava a logistika
Zajišťujeme dopravu špinavého prádla od vás a čistého k vám. Vše je zahrnuto v ceně služby.

Přepravu zajišťujeme v klecových vozících výměnným způsobem. Pokud pro ně nemáte vhodný přístup, zajistíme ruční přesun a na špinavé prádlo poskytneme transportní vaky.

Účtování
Pronájem účtujeme podle kusů vypraného (vyexpedovaného) prádla. Pouze v případě velkých sezónních výkyvů a prádla, které je určeno jen pro konkrétního zákazníka, se dohodneme navíc na nízkém celoročním paušálu.

V částce za vyprání (službu) na základě dodacího listu je tedy zahrnuto jak praní, tak zapůjčení prádla a další služby.

Poptávka nebo dotaz